WwW.TuRk.FoRuM7.BiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.TuRk.FoRuM7.BiZ

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Arkadaslar Mod Alımı Basladı
OKS’de Gölbaşı Ankara birincisi I_icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 3:40 pm tarafından Admin

» arkadslar bugun parmaklıklar ardında dızısı var
OKS’de Gölbaşı Ankara birincisi I_icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 3:35 pm tarafından arti

» Futbol Fan club
OKS’de Gölbaşı Ankara birincisi I_icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 3:32 pm tarafından arti

» İtiraf Ediyorum ben birrrrr.....
OKS’de Gölbaşı Ankara birincisi I_icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 3:31 pm tarafından arti

» özgürlük
OKS’de Gölbaşı Ankara birincisi I_icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 3:30 pm tarafından arti

» Hayat Bir Aşk Hikayesidir
OKS’de Gölbaşı Ankara birincisi I_icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 3:28 pm tarafından arti

» Üstteki üye hakkindaki Görüsleriniz
OKS’de Gölbaşı Ankara birincisi I_icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 3:27 pm tarafından arti

» kum sanatı video izlemenizi tavsiye ederim
OKS’de Gölbaşı Ankara birincisi I_icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 3:23 pm tarafından arti

» İlginc buluslar
OKS’de Gölbaşı Ankara birincisi I_icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 3:07 pm tarafından arti

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
Forum
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim

[hide]

OKS’de Gölbaşı Ankara birincisi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Burç:
Hayvan:
İş/Hobiler : Ögrenci
Lakap : Ronaldo

İtibar
İtibar: 100

OKS’de Gölbaşı Ankara birincisi Vide
MesajKonu: OKS’de Gölbaşı Ankara birincisi OKS’de Gölbaşı Ankara birincisi I_icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 11:32 pm

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Karabulut "2008 yılı OKS sonuçlarına göre Ankara’da birinci sıradayız. Hedefimize ulaşmak için disiplinli çalışıyoruz" dedi.

İLKÖĞRETİM Haftası nedeniyle Gölbaşı’nda İnönü İlkögretim Okulu bahçesinde tören düzenlendi. Törende, yeni eğitim-ögretim yılının başarılı geçmesini temennisinde bulunulurken, protokol ve öğrenciler hep birlikte halay çektiler.

Eğitim düzeyi başarısı

Törene Gölbaşı Kaymakamı Raşit Zengin, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Bilal Sarıdoğan, Belediye Başkanı Abdulnasır Haşlak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Karabulut, şube müdürleri, siyasi ve sivil toplum örgüt temsilcileri, vatandaşlar, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Karabulut’un konuşması

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ümit Karabulut yaptığı konuşmada, Gölbaşı’nda eğitim düzeyinin başarısına dikat çekerken, "2008 yılı OKS sonuçlarına göre Ankara’da birinci sıradayız. Gölbaşı Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 90 okul ve kurumumuzla, 2 bin 100 kadar idareci-öğretmen ve diğer personelle hedefimize ulaşmak için son derece disiplinli, kanun ve yönetmelik emirleri doğrultusunda çalışmaktayız" dedi.

Her zaman en yükseğe, ileriye

GÖLBAŞI Kaymakamı Raşit Zengin ise konuşmasında, eğitimin başarısında öncelikle fiziki şartların elvirişli ve donanımlı ve çağa uygun teknolojinin olmasına dikkat çekti. Zengin, "Öğrenci, ögretmen ve veli üçgeni arasındaki uyum ne kadar güçlü olursa, başarı da o derece olacaktır. Eğitim ve ögretim açısından ilçemiz Ankara’daki ilçeler arasında çok önemli bir yerde, hedefi artık Türkiye geneline büyültmüş durumdadır. Ama bu başarı bizi şımartmamalı, gayretimizden hiç bişey eksiltmemelidir. Hedefimizi her zaman en ilerisi, en yükseği olacaktır" diyerek başarılar diledi.

Prokol ve öğrenciler davul zurna halay çekti

BELEDİYE Başkanı Abdulnasır Haşlak ise eğitim ve öğretime çok önem verdiklerini belirterek, desteklerinin süreceğini söyledi. Öğrenciler, İlköğretim Haftası nedeniyle şiirler okuyup, şarkılar söylerken, folklor gösterilerinde de bulundular. İnönü İlkögretim Okulu’na yapılan bakım ve onarım işlerine destek veren yardımseverlere de plaket verildi. Daha sonra Kaymakam Raşit Zengin, Belediye Başkanı Abdulnasır Haşlak, Garnizon Komutanı Yzb. Bilal Sarıdoğan ile protokolde bulunanlar, öğrencilerle birlikte davul-zurna eşliğinde halay çektiler
.
http://turk.forum-motion.net

OKS’de Gölbaşı Ankara birincisi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası